Jesteś tutaj: Strona główna > Streszczenia > 12. Cudowny sen (streszczenie)

 Cudowny sen


 

Baloo i Louie's odkrywają tajemnicze pomieszczenie usytuowane tuż pod podłogą restauracji Louie'sa. Przeglądając zawartość olbrzymiej skrzyni, niechcący wywołują ducha.
Kiedy obydwaj w panice wracają do Port Monet, Rebeka sądzi, że opowieść ta jest kolejną próbą usprawiedliwienia się Baloo i jego spóźnienia. Co gorsza, Baloo zapomina w panice ładunku z wyspy. Obydwaj przerażeni, nie chcą tam wracać. Rebeka postanawia im towarzyszyć. Po przybyciu na miejsce, nie znajdują niczego podejrzanego z wyjątkiem strasznego bałaganu. Zostają przywitani przez tajemniczego nieznajomego. Postać przedstawiła się jako Kapitan Stansbury. Rebeka (z wzajemnością) jest nim oczarowana.
Kiedy nadchodzi czas powrotu, okazuje się że silniki Kaczuchy zawiodły, skazując bohaterów na spędzenie nocy na wyspie. W nocy odkrywają, że kapitan tak naprawdę nie jest tym, kim myśleli że jest ...


Numer odcinka: # 12
Numer rzeczywisty (Production Code): # 18
Tytuł oryginalny:
Her Chance to Dream
Data pierwszej emisji: 25 wrzesień 1990
Data emisji w TVP1
, ciekawostki: rok 1992, ostatni odcinek wyemitowany BEZ logo TVP1 (kolejny [kolejność wg. TVP1] # 11 pt. "Nieporozumienie" posiadał już je w dolnym prawym rogu).


Scenariusz: Chwilowo niedostępny  

|

 

© Bobola 2005-2011